Najnowsze komentarze

  „Efektywne kampanie społeczne –10 skutecznych zasad dla administracji rządowej”

  Przez admin 4 lata ago
  Dom  /  Uncategorized  /  „Efektywne kampanie społeczne –10 skutecznych zasad dla administracji rządowej”

  X piętro PKiN, Collegium Civitas, sala 1024, 28 kwietnia (czwartek) godz. 9:30 – 11:30

  ADRES: plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

  • Cel warsztatów

   Zaprezentowanie 10 skutecznych zasadsprawdzonych na przykładach kampanii społecznych w administracji rządowej. Nauczymy wykorzystywać innowacyjne zasady w komunikacji społecznej, co zwiększy skuteczność prowadzonych kampanii

  • Program

   1 Skuteczne zasady sprawdzone w kampaniach społecznych

   2 Zarządzanie kompetencjami zespołu projektowego

   3 Jak zaangażować odbiorców?

   4. Efektywne planowanie komunikacji w różnych mediach (własnych, płatnych i pozyskanych)

   5. Słownik mediowego eksperta – co to jest GRP, CPP, Reach i inne pojęcia mediowe

  • Korzyści z uczestnictwa

   – zdobycie wiedzy z zakresu przygotowania i realizacji efektywnych kampanii społeczno-medialnych

   – umiejętność strategicznego planowania komunikacji w różnych mediach (własnych, płatnych i pozyskanych, partnerskich)

   – zrozumienie otaczającego odbiorcę multimedialnego świata aby skutecznie wykorzystywać zmiany zachodzące w komunikacji społecznej.

  0CZAS SZKOLENIA min.

  Aneta Siejka

  Aneta Siejka

  Manager ds. mediów z doświadczeniem w branży reklamowej od 2004 r. Pracownik wiodących domów mediowych: Starcom Media Vest Group OMD Poland. W swojej dotychczasowej karierze odpowiadałam za wielomilionowe kampanie dla takich klientów jak: The Coca Cola Company, T-Mobile, BZ WBK – Kredyt Bank, Levi’s, Podravka, Rainbow Tours. Pomysłodawca wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych i nagrodzonych w konkursach (MediaTrendy, Effie). Inicjatorka kampanii społecznej „Matki 1 Kwartału 2013” Mediowy Ekspert organizacji pozarządowych i administracji publicznej. Trener i wykładowca pięciu uczelni: Warszawska Szkoła Reklamy, Szkoła Mistrzów Reklamy, Collegium Civitas, Uniwersytetu Wrocławskiego i Szkoły Głównej Handlowej.

  KONTAKT: anetasiejka@mediowyekspert.pl, tel. 502 524 437

  Izabella Laskowska

  Specjalista do spraw komunikacji społecznej i PR. Doradca w zakresie strategii komunikacji wielu instytucji publicznych i firm. Ekspert w zakresie komunikacji kryzysowej. Od 17 lat zajmuje się kształtowaniem wizerunku i budowaniem reputacji osób i instytucji. Wielokrotnie pełniła funkcję, zarówno rzecznika prasowego, doradcy jak i dyrektora kierującego biurem ds. komunikacji społecznej. Z sukcesem przygotowała i prowadziła wiele ogólnopolskich projektów edukacyjno – informacyjno – promocyjnych. Całościowo zarządzała projektami, w tym odpowiadała za planowanie, przygotowanie i wdrożenie strategii promocji prowadzonych projektów. Od 15 lat trener medialny wielu osób publicznych. Prowadzi szkolenia, warsztaty i indywidualne sesje przygotowujące do skutecznej komunikacji; w tym do wystąpień publicznych, prezentacji i kontaktów z różnego rodzaju mediami. Specjalizuje się w zarządzaniu informacją w sytuacjach kryzysowych. Od maja 2014 Ekspert cywilny NATO w obszarze „Komunikacja w sytuacjach kryzysowych”. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia Marketing Polityczny i Medialny.

  UWAGA: lista miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy, lub adres mailowy anetasiejka@mediowyekspert.pl

  ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ

  w temacie proszę wpisać „rejestracja na szkolenie”

  [contact-form-7 404 "Not Found"]
  Kategoria:
    
  ten post podzielali 0 czasy
   100